Gower Street Apartments, Londra

Gower Street Apartments

43-45 Gower St, Londra Harita göstermek

adlı otelde hangi tarihlerde kalmak istiyorsunuz Gower Street Apartments

Yetişkin
Çocuk
Oda tipi Azami kişi Kitap
Tek Yatak Odalı Daire
İki Yatak Odalı Daire
Üç Yatak Odalı Daire

Tesisinin Özellikleri Gower Street Apartments

Gower Street Apartments, Londra'nın merkezinde, Oxford Street'in hemen dışında modern konaklama birimleri sunmaktadır. Goodge Street Metro İstasyonu'na sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan servisli dairelerde Wi-Fi erişimi ve çamaşırhane hizmeti mevcuttur.

Dairelerin hepsinde fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesi içeren tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Tüm dairelerde yemek alanının yanı sıra TV ve rahat kanepeler ile donatılmış bir salon vardır. Bazı daireler orijinal bir şömine içermektedir. Wi-Fi erişimi ek ücrete tabidir.

Modern banyo küvet ve duşludur. 3 yatak odalı dairede ikinci bir banyo yer alır. Şık bir şekilde dekore edilmiş yatak odalarında gardırop bulunmaktadır.

Gower Street Apartments, Londra'nın ana alışveriş mekanlarına kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Tottenham Court Road sadece 4 dakika uzaklıktadır. Covent Garden, Piccadilly Circus ve Leicester Square gibi turistik mekanlar dairelere sadece 15 - 20 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Otel Özellikleri Gower Street Apartments
Hizmetler
  • İnternet hizmetleri
  • Wi-Fi
Diğer
  • Sigara içilmeyen odalar
  • Aile odaları
Otel Özellikleri
Giriş
  • 14:00
Çıkış
  • 10:00
Kredi kartı tipi
  • Visa, American Express, Switch, Solo, Maestro, Euro/Mastercard
Anahtar teslimi 19 Bedford Place, Londra, WC1B 5JA adresinin yakınındaki Acorn ofisinde saat 14.00'den itibaren gerçekleştirilir. Bu ofis 24 saat açıktır. Konukların anahtarlarını teslim alırken kredi kartıyla 300 GBP tutarında iade edilebilir bir zarar teminatı ödemeleri gerekmektedir. Bu tutar, borç olarak kaydedilmeyip beklemede tutulur. Rezervasyonun varış tarihine 6 haftadan kısa süre varken yapılması durumunda ödemenin tamamı rezervasyon sırasında tahsil edilir. Rezervasyonun varış tarihine 6 haftadan fazla süre varken yapılması durumunda toplam rezervasyon tutarının %20'si rezervasyon esnasında, geriye kalan %80'lik kısım ise varıştan 6 hafta önce tahsil edilecektir. Binada asansör bulunmamaktadır.
Şartlar ve koşullar